درباره ما

تاسیس

پیشینه و تأسیس شرکت
شرکت توسعه فناوری اطلاعات یامین دارای پشتوانه‌ای بیش از ۲۰ سال در حوزه فناوری اطلاعات است. تجربیات این شرکت و همکاران آن در سایه فعالیت در اشکال مختلفی همچون مشاوره، تحلیل، طراحی، پیاده‌‏سازی، مدیریت پروژه و … در ارتباط با سازمان‌ها،‌ نهادها و شرکت‌های مختلفی بدست آمده است.
این شرکت با توجه به تخصص و تجربه خود، عموما در پروژه‌هایی همکاری نموده که نیاز به اقدامات نو و خلاقانه در حوزه فناوری اطلاعات بوده است.
این شرکت در سال ۱۳۹۲ به صورت رسمی تأسیس شد تا از تجربیات و تخصص خود در راستای ارائه خدمات فناوری اطلاعات بصورت گسترده‌تر و تخصصی‌تر استفاده نماید.

اصول محوری

تعهد و تخصص دو اصل محوری بوده و زیرساخت‌های شرکت توسعه فناوری اطلاعات یامین را تشکیل داده‌اند. براین اساس شرکت در انجام همکاری با کارفرمایان بر موارد زیر تأکید دارد:
۱- انجام کارشناسی دقیق در طرح یا پروژه پیشنهادی
۲- ارائه برترین پیشنهاد یا راهکار جهت حصول نتیجه با اصل لحاظ شدن منافع بلندمدت کارفرما
۳- استفاده از متخصصین مرتبط با هر طرح یا پروژه (فنی، مدیریتی، پشتیبانی و …)
۴- ارائه خدمات پشتیبانی، فنی و مشاوره‌ای پس از اتمام کار در حین عملیاتی سازی محصولات

فعالیت‌ها

شرکت توسعه فناوری اطلاعات یامین در سالها فعالیت خود به ترتیب در حوزه‌های زیر به فعالیت پرداخته است و توان ارائه این خدمات را به مشتریان دارد:

 1. طراحی نرم افزار و وب سایت
  این نرم افزارها شامل انواع نرم افزارهای مالی، اداری، آموزشی و فرهنگی، چند رسانه‌ای، پزشکی و … می‌باشند که براساس سفارش مشتریان و به صورت خاص طراحی و تولید شده‌اند. این شرکت توانایی انجام این پروژه‌ها را در پلتفرم‌های مختلف دسکتاپ، وب، موبایل و با زبان‌های مختلف دارد.
 2. شبکه و  امنیت اطلاعات
  با توجه به زیرساختی بودن شبکه و امنیت در حوزه فناوری اطلاعات این شرکت تجربیات مناسبی در حوزه فناوری اطلاعات کسب نموده و در این حوزه خدماتی از قبیل نصب و تجهیز زیرساخت شبکه در ابعاد مختلف، اتاق سرور، تجهیزات امنیت اطلاعات و … را به مشتریان خود ارائه می‌نماید. این شرکت در امر نصب و راه‌اندازی تجهیزات امنیتی شبکه دارای متخصصین تراز اول کشور است.
 3. خدمات مدیریت
  این شرکت با داشتن سابقه طولانی در بازار فناوری اطلاعات کشور و در اختیار داشتن متخصصین متعهد و به‌روز می‌تواند خلاء موجود میان کسب‌و کارهایی که تمایل به استفاده از فناوری اطلاعات داشته ولی دانش و نحوه بکارگیری آن را ندارند پر کرده و به آنها خدمات مدیریت، مشاوره و نظارت دهد. خصوصا شرکت‌های دانش‌بنیان که هم فناوری‌اطلاعات بسیار در کسب و کار آنها اهمیت دارد و از طرفی گام برداشتن در این راه هم ریسک و هم هزینه دارد و انتخاب و اجرای مناسب، امری حیاتی است، این شرکت در همکاری با این شرکت‌ها می‌تواند به ارائه خدمات مناسب بپردازد.
 4. آموزش مجازی
  شرکت یامین با استفاده از قویترین LMS جهان یعنی مودل کلیه خدماتی را که هر مرکز آموزشی نیاز به آن دارد را می‌تواند ارائه نماید و هم‌اکنون نیز با مراکز آموزشی مختلفی همکاری می‌نماید.

حضور در شبکه‌های اجتماعی