خدمات ما

طراحی وب سایت

ایجاد و توسعه وب‌سایت اطلاع رسانی


در سالهای اخیر رسانه‌ها و ابزارهای مختلفی همچون اینستاگرام، تلگرام، واتس‌آپ یا موارد مشابهی جهت اطلاع‌رسانی، معرفی کسب و کار و ارتباط با مخاطبین یا مشتریان رشد و توسعه یافته و با توجه به سادگی آنها به صورت همه‌گیر مورد استفاده قرار گرفته‌اند.


اما ویژگی‌هایی همچون انعطاف‌پذیری، قابلیت‌های متنوع و امکان توسعه و تغییر که در وب‌سایت‌ها وجود دارد، تاکنون نیاز به وب‌سایت‌ها را از بین نبرده و همچنان داشتن وب‌سایت برای هر شرکت‌، سازمان یا حتی شخص حقیقی یک رسانه بسیار مناسب، جذاب و  فاخر در برقراری ارتباط با مخاطبین می‌باشد. امروزه کمتر کسب و کاری را میـتوان یافت که خود را بوسیله وب‌سایت اختصاصی ‌اش معرفی نکرده باشد. 

شرکت توسعه فناوری اطلاعات یامین تیمی از مجربترین طراحان وب‌سایت را در اختیار دارد. با توجه به اینکه طراحی وب‌سایت در کنار تخصص نیاز به دانش تحلیل و ارائه راهکارهای محتوایی در راستای تحقق اهداف کارفرمایان گرامی دارد لذا ما در این شرکت “صفر تا صد فرایند تولید وب‌سایت را از مرحله تدوین برنامه‌‌ها، راهکارها، طراحی بصری و نهایتا پیاده‌سازی” با تخصص و تعهد کامل به انجام می‌رسانیم و حتی در صورت اعلام مشتریان عزیز امکان پشتیبانی محتوایی و فنی و تأمین زیرساخت‌های سروری و شبکه‌ای را نیر فراهم می‌نماییم.

پشتیبانی وب‌سایت

یکی از نیازمندی‌هایی که مشتریان گرامی شرکت یامین در سالهای گذشته عنوان داشته‌اند عدم داشتن شرکت مناسب جهت پشتیبانی وب‌سایت‌هایی که قبلا توسط همکاران طراحی و تحویل شده است بوده و لذا با توجه به اینکه رضایت و رفع نیاز مشتری همواره جزء اهداف و تعهدات ما در این شرکت بوده است لذا حداکثر همکاری را در این جهت به انجام می‌رسانیم.

از جمله خدماتی که در این زمینه انجام می‌گردد عبارتند از:

-پشتیبانی فنی و نرم‌افزاری همچون حل مشکلات وب‌سایت، افزودن بخش‌های جدید، تغییرات شکلی و ساختاری، به‌روز رسانی و …

-تأمین سرور مناسب، انتقال به سرور جدید، ارتقاء امنیت، ارتقاء سرعت و …

طراحی نرم افزار

عمده نرم‌افزارهای مورد نیاز سازمان‌ها، صنایع و صاحبان کسب‌وکار دارای ویژگی‌های خاصی است که نیازمند تحلیل، طراحی، و برنامه‌نویسی می‌باشند. تولید نرم‌افزار به نسبت حجم و تنوع امکانات، نیازمند تخصص و تجربه است.
همچنین این نرم‌‌افزارها در بسترهای مختلف فنی و برنامه‌ای به نسبت کارکرد، پیاده‌سازی می‌شود که امروزه این بسترها تنوع بسیار زیادی پیدا کرده‌اند.
شرکت اتوسعه فناوری اطلاعات یامین بیش از 25 سال است که نرم‌افزارهای بسیاری را به صورت سفارشی تولید نموده است و از این بابت گزینه بسیار مناسبی برای تولید و عرضه چنین نرم‌افزارهایی و بدست آوردن رضایت مشتریان است.

طراحی اپ موبایل

برنامه نویسی موبایلبرنامه‌نویسی موبایل امروزه تمامی کسب و کارهای کوچک و بزرگ را تحت تأثیر خود قرار داده و تقریبا در همه کسب و کارها آثار نرم‌افزارهای تحت موبایل دیده می‌شود. از طرفی افزایش فزاینده استفاده کنندگان گوشی‌های هوشمند یا اسمارت فون‌ها مزید برعلت بوده است.
این روند تا جایی پیش رفته که نرم‌افزارهای تولید شده قبلی نیز به سمت موبایلی شدن یا حداقل داشتن نسخه‌ای موبایلی پیش رفته اند. و برنامه نویسی موبایل فقط محدود به تولید نرم افزار برای سیستم عامل‌های موبایل نیست، بلکه دنیایی گسترده‌تر از طراحی اپلیکیشن را در خود گنجانده است.
تولید نرم‌افزارهایی که قابلیت ارائه خدمات بر روی گوشی‌های موبایل هوشمند داشته باشند، نیازمند دانشی پیشرفته و تجربه مناسب و تخصص در این رشته است. لذا افراد یا شرکت‌هایی که این توانمندی را داشته و مورد اعتماد باشند زیاد نیستند. شرکت توسعه فناوری اطلاعات یامین در این زمینه دارای تجریه مناسب و صاحب دانش بوده و میتواند در این زمینه با تولید نرم‌افزارهای تحت موبایل، خدمات مناسبی را برای مشتریان ارائه نماید.

آموزش مجازی

پشتیبانی مودل

شرکت توسعه فناوری اطلاعات یامین به تمامی مشتریانی که از سامانه آموزش مجازی مودل به هر نحوی استفاده می‌کنند خدمات پشتیبانی ارائه می‌نماید. این خدمات حتی شامل مشتریانی که در حال حاضر این سامانه را از طرق دیگری تهیه و استفاده می‌نمایند نیز می‌شود.
خدمات کلی پشتییانی مودل عبارتند از:نصب و راه‌اندازی نرم افزار مودل، انجام تنظیمات مختلف بخش‌های آموزشی، امنیت، سرور، ثبت نام، کاربری و …، پشتیبان‌گیری از فایلها و بانک‌های اطلاعاتی جهت حفظ امنیت اطلاعات، ایجاد تغییرات و به‌روز رسانی در بخش‌های گرافیکی و نمای سایت، پیگیری و رفع مشکلات و مسائل فنی مربوط به مودل و محتواهای آموزشی، مهاجرت یا انتقال از سرور یا دامنه‌ای به سرور و دامنه‌ای دیگر.

آموزش و مشاوره


شرکت توسعه فناوری اطلاعات یامین با درک این نیازمندی مراکز آموزشی، اقدام به ارائه آموزش در سطوح مختلف می‌نماید و همچنین در طی مسیر آموزش هرجا که نیاز باشد با ارائه مشاوره‌های خود به بهترین راه حل‌ها را ارائه می‌نماید.
برخی از خدمات آموزش و مشاوره در مودل:
-نصب و راه‌اندازی مودل
-نصب افزونه مودل
-تغییرات و اصلاحات بصری یا UI در مودل
-ثبت کاربر و درس و تشکیل کلاس
-تعریف و افزودن محتوای آموزشی به مودل
-تعریف تکلیف و روش دریافت آن از دانش‌آموز
-تعریف انواع روش‌های نمره‌دهی در مودل
-راه‌اندازی تالارهای گفتگوی مودل
-راه‌اندازی تقویم شمسی در مودل

تعرفه ها

ویژه

 • تعداد کاربر(استاد/شاگرد/مدیر): ۲۰۰۰
 • تعداد کلاس: ۴۰
 • حجم: ۳۰ گیگ
 • ترافیک: ۳۰۰ گیگ
 • نصب و راه اندازی
 • یکسال پشتیبانی

طلایی

 • تعداد کاربر(استاد/شاگرد/مدیر): ۵۰۰
 • تعداد کلاس: ۳۰
 • حجم: ۲۰ گیگ
 • ترافیک: ۲۰۰ گیگ
 • نصب و راه اندازی
 • یکسال پشتیبانی

نقره ایی

 • تعداد کاربر(استاد/شاگرد/مدیر): ۳۰۰
 • تعداد کلاس: ۲۰
 • حجم: ۱۰ گیگ
 • ترافیک: ۱۵۰ گیگ
 • نصب و راه اندازی
 • یکسال پشتیبانی

برنزی

 • تعداد کاربر(استاد/شاگرد/مدیر): ۱۰۰
 • تعداد کلاس: ۱۰
 • حجم: ۵ گیگ
 • ترافیک: ۱۰۰ گیگ
 • نصب و راه اندازی
 • یکسال پشتیبانی

اقتصادی

 • تعداد کاربر(استاد/شاگرد/مدیر): ۵۰
 • تعداد کلاس: ۵
 • حجم: ۲ گیگ
 • ترافیک: ۵۰ گیگ
 • نصب و راه اندازی
 • یکسال پشتیبانی

دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی دیجیتالی و نوین


با توسعه ابزارهای نوین فناوری اطلاعات و تنوع و دسترسی ساده و کم هزینه به اینگونه ابزار، رسیدن به اهداف کسب و کار از جمله افزایش فروش و رضایت مشتری شکل دیگری به خود گرفته است. با وجود ابزارهای کم هزینه‌ای مثل سایت، شبکه‌های اجتماعی مثل توئیتر و اینستاگرام و پیام‌رسان‌هایی مانند تلگرام و واتساپ، داشتن برنامه، ساختار و راهبرد مناسب برای فعالیت در این عرصه نیازمند آگاهی، دانش، تجربه و تخصص است که با بکارگیری صحیح آنها می‌توان به مؤفقیت‌های چشمگیر دست یافت و بدون آنها این ابزار می‌تواند نتایج عکس دهد.
شرکت توسعه فناوری اطلاعات یامین با بکارگیری تیم متخصص و با تجربه خود به صاحبان کسب و کار در این راستا یاری رسانده و آنها را در راستای توسعه کسب و کار خود همراهی می‌نماید.

برخی خدمات قابل ارائه


1- تدوین استراتژی بازاریابی دیجیتال
2- اجرای برنامه بازاریابی دیجیتال
3- تولید محتوای بازاریابی دیجیتال
4- ارتقاء رتبه سایت
5- تنظیم SEO سایت
6- افزایش دنبال‌کننده
7- برنامه‌ریزی و اجرای تبلیغات
8- مشاوره تخصصی
و …

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

ارائه خدمات تخصصی فروشگاه اینترنتی


در دنیای دیجیتال امروز دیگر تقریبا کمتر کسی است که خرید از فروشگاه اینترنتی را تجربه نکرده است. دسترسی آسان، جستجو، مقایسه،‌ یافتن ارزانترین‌ها و … از جمله مزایای بسیار زیادی است که اینگونه فروشگا‌ها دارا می‌باشند. بنابراین در کنار سایر بسترهای فروش مانند اینستاگرام، همچنان وب‌سایتهای فروشگاه اینترنتی بدلیل داشتن امکانات متنوع و مزایای بسیار مورد توجه می‌باشند و از جایگاه خاصی برخوردارند. شرکت توسعه فناوری اطلاعات یامین در رابطه با ایجاد فروشگاه‌های اینترنتی فعال بوده و به مشتریان خود جهت توسعه کسب و کار پیشنهاد می‌نماید که از بستر فروشگاه اینترنتی استفاده نمایند. با عنایت به تخصص و تجربه، براساس نیازمندی مشتریان شرکت می‌تواند طیف متنوعی از امکانات و قابلیت‌ها متناسب با بودجه مشتریان در اختیار قرار دهد و مهمتر از همه برنامه‌ریزی مناسبی را جهت بازاریابی دیجیتال و افزایش فروش در کنار فروشگاه اینترنتی ارائه نماید.

برخی از خدمات فروشگاه اینترنتی


1- ارائه مشاوره در انتخاب بهترین نرم افزار و سرور متناسب با نیاز و بودجه مشتری
2- راه اندازی فروشگاه اینترنتی بر اساس نیازهای مشتری
3- راه اندازی درگاه اتصال به بانک و پرداخت اینترنتی
4- ارائه خدمات افزایش مشتری
….

خدمات مدیریت فناوری اطلاعات

مدیریت، نظارت و مشاوره فناوری اطلاعات


فناوری اطلاعات جزء‌ نیازهای حیاتی کسب و کارهای امروز است. اما استفاده و بهره‌برداری از آن نیازمند دانش، مهارت و تجربه است و عدم بهره‌گیری از این موضوع می‌تواند مزایای این فناوری را به تهدید تبدیل کند. صاحبان کسب‌و کارهای کوچک و متوسط که در زمینه‌هایی غیر از فناوری اطلاعات مشغول می‌باشند عمدتا درگیر این موضوع هستند که چگونه از محصولات و خدمات این فناوری‌ها بهره ببرند ولی اولا هزینه‌های مازاد و بیهوده به آنها تحمیل نشود و ثانیا با استفاده از آنها با آسیب‌پذیری و تهدید مواجه نشوند. برای حل این مسئله روشهای مختلفی را در پیش گرفته‌اند از جمله استفاده از خدمات برون‌سپار، استخدام نیروی متخصص و … . اما تجربه شرکت توسعه فناوری اطلاعات یامین اینست که بهینه‌ترین،‌ مطمئن‌ترین و ارزانترین روش استفاده از شرکت‌های مجرب و موثق جهت دریافت خدمات نظارت و مشاوره است تا این شرکت‌ مشاور در کنار کسب و کار مربوطه بهترین گزینه‌ها را انتخاب و در بهره‌گیری از محصولات نیز در کنار کسب و کار باشد. با این روش مزایایی همچون:
– انتخاب بهترین محصول بازار متناسب با شرایط و نیازمندیهای کارفرما
– کمترین هدر رفت منابع در تحویل و بکارگیری محصول
– و وجود نقشه راه در توسعه و استفاده از مزایای محصول خریداری شده بدست خواهد آمد.

برخی از خدمات مدیریت فناوری اطلاعات


1- تدوین طرح نیازمندی‌های کسب و کار یا سازمان برای تولید،‌ توسعه یا خرید محصول (RFP)
2- تدوین طرح پیشنهادی(پروپزال) برای استارتاپ‌های فناوری اطلاعات در دریافت پروژه از کارفرمایان
3- انجام کامل فرایند ارزیابی، انتخاب و خرید محصول یا انتخاب شرکت پیمانکار فناوری اطلاعات
4- انجام مشاوره در انعقاد قراردادهای فناوری اطلاعات برای کارفرمایان یا پیمانکاران یا تدوین قرارداد
5- انجام عملیات تحویل گرفتن محصول یا خدمت فناوری اطلاعات از طرف کارفرمایان
6- نظارت بر پروژه‌های برون‌سپاری فناوری اطلاعات
7- تدوین نقشه راه بهره‌برداری از محصولات فناوری اطلاعات

شبکه و امنیت اطلاعات

ارائه خدمات تخصصی شبکه و امنیت اطلاعات


شبکه و امنیت اطلاعات زیرساخت هرگونه خدمات فناوری اطلاعات محسوب می‌شوند به ویژه امنیت که امروزه با توجه به افزایش روزافزون تهدیدها نیاز به آن بیش‌از پیش احساس می‌شود و در صورت ایجاد آسیب هزینه‌های بسیاری ایجاد می‌شود و بعضا حتی قابل جبران نمی‌باشد. شرکت توسعه فناوری اطلاعات یامین دارای برترین کارشناسان حوزه شبکه و امنیت می‌باشد. در کنار تخصص افرادی که در این حوزه مشغول به کار می‌شوند با توجه به اینکه به زیرساخت کلیه داده‌ها و خدمات دسترسی دارند باید افرادی موجه و متعهد باشند و این شرکت دارای این تضمین جهت ارائه تعهدات می‌باشد.

خدمات امنیت اطلاعات


1- ارزیابی امنیتی شبکه‌ها و سامانه‌های نرم‌افزاری
2- پیشنهاد راهکارهای امنیت شبکه و سامانه‌های نرم‌افزاری
3- طراحی امنیت شبکه‌ها
5- پیاده‌سازی ساختارهای امنیتی مانند نصب و تنظیم انواع فایروالها و سایر تجهیزات تأمین امنیت

خدمات شبکه


1- نصب و راه‌اندازی تجهیزات اتاق سرور‌ها (سرور، انواع فایروال، تجهیزات ذخیره‌سازی و …)
2- نگهداری و پشتیبانی تجهیزات شبکه (سرور، تجهیزات ذخیره‌سازی و …)
3- نصب شبکه Passive در مقیاس‌های مختلف